Par uzņēmumu

SIA "LINK VEST" dibināta 2014 gada un un jau varēja ieņemt nozīmīgu pozīciju bezalkoholisko dzērienu ražošanā un vairumtirdzniecībā Latvijas tirgū.

Uzņēmuma galvenais darbības veids ir dzeramā ūdens un bezalkoholisko dzērienu ražošana. Mūsdienīgas iekārtas un paša urbums 111 m dziļumā ļauj mums piedāvāt dzērienus ar unikālu garšu, kas iepatiksies gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 50 dzērienu nosaukumi: ūdens Lasite, Kalnavoti, Sudraba kvass Borodinskij; limonādes: Tarhuns Buratino, Mohito u.c. Mēs ražojam arī produkciju zem zīmola Private Label: dzeramais ūdens 0.5 l, 2 l un 5 l.

Ne mazāk svarīga uzņēmuma darbības sastāvdaļa ir vairumtirdzniecība. Mēs rūpīgi izvēlamies un atvedam produkciju no Itālijas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Baltijas valstīm. Kopā sortimentā ir vairāk nekā 1000 nosaukumu. To skaitā ietilpst gan pārtikas produkti (konservācija, sulas, konditorejas izstrādājumi, piedevas, ātrās gatavošanas produkti), gan nepārtikas preces (sveces, piknika piederumi, dzīvnieku barība, mājas preces).

Mēs strādājam ar lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem, kā arī eksportējam mūsu produkciju uz Vāciju, Lietuvu, Igauniju un vienmēr esam atvērti sadarbībai.

Pateicoties savam autoparkam, mēs piegādājam produkciju jebkurā Latvijas nostūrī.

Mēs regulāri sadarbojamies ar Latvijas sporta klubiem un ar lepnumu atbalstām mūsu sportistus. Mūsu kompānija sponsorē sporta klubu sacensības: IPPON (karatē), Džudo klubs KANO un Džudo klubs Bosko (džudo), “Nikars” (futbols) un citus.
Mūsu mērķis ir pastāvīgi pilnveidoties, paplašināt piedāvāto produktu klāstu, izvirzot produktu kvalitāti un klientu apmierinātību pirmajā vietā!

Private Label

Mēs piedāvājam dzeramā ūdens, kvasu un limonādes ražošanu pasūtītāja privāta zīmolā.
Strādājot ar lieliem Latvijas uzņēmumiem, mums ir liela pieredze produktu laišanā zem mūsu klientu tirdzniecības markas.

Mēs piedāvājam:
 • Esoša receptes atlase vai pēc klienta pieprasījuma jauna receptes izveidošana .
 • Pēc klienta pieprasījuma pudeles tilpuma un formas izvēle 
 • Pilns ražošanas cikls
 • Gatavas produkcijas uzglabāšana
 • Produkcijas piegādes nodrošināšanu
 • -Elastīgu cenu politiku, atkarībā no pasūtījumu apjomiem

Loģistika

Mēs arī sniedzam pakalpojumus par Jūsu produkcijas uzglabāšanu un piegādes organizāciju Latvijas teritorijā. 

Mūsu noliktavas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai nodrošinātu Jūsu produkcijas pienācīgu uzglabāšanu atbilstoši nepieciešamajiem drošības pasākumiem. 

Savs autotransporta parks ļauj veikt produkcijas piegādi pa Latviju visīsākajos termiņos.
Mūsu piedāvājumā ietilpst:
 • Izvietošana atbildīgā glabāšanā mūsu noliktavās
 • Noliktavas apstrāde (kārtošana, apstrāde)
 • Noliktavas uzskaite
 • Gatavošanās tālākai transportēšanai (komplektēšana un iepakojums)
 • Transports pa Latviju
 • Elastīgu cenu politiku, atkarībā no pasūtījumu apjomiem

JAUNUMI

In this block we publish the news of the Link Vest company
Made on
Tilda